חבילות וכרטיסים לפריז סן ז'רמן

אם הינכם מעוניינים לראות את כוכבי הכדורגל הגדולים בכל הזמנים במשחק “לייב”, ולשלב חופשה נפלאה בפריז, מומלץ שתקראו את המאמר הבא. בפריז תוכלו למצוא כדורגל אירופאי במיטבו במגרשי כדורגל מפוארים הכוללים עשרות אלפי מקומות ישיבה וקהל אוהד מרחבי כל העולם המתקבץ יחדיו למטרה אחת – לחזות במשחק כדורגל טוב, באווירה טובה וליהנות.

מידע על כדורגל בפריז

אין אחד או אחת שיגיעו לפריז ולא יתאהבו בה באופן מיידי. פריז מתאימה לנסיעות רומנטיות עם בן \ בת הזוג ומתאימה במקביל לטיולי משפחות עם ילדים. העיר שופעת באטרקציות ייחודיות אשר יגרמו לכל אחד למצוא בה עניין. בין אם הינכם מעריצי כדורגל מושבעים ובין אם לאו, צפייה במשחק כדורגל באצטדיון “פארק דה פראנס” הינה חוויה שלא תרצו להפסיד. עשרות אלפי אוהדים נרגשים מכל קצוות תבל, מתחבקים, שרים ומעודדים את השחקנים האיכותיים.

כרטיסים לפסז

פריז סן ז’רמן נחשבת לאחת מבין הקבוצות המובילות והמוערכות בצרפת. הקבוצה הגיעה להישגים רבים, במיוחד לאחר קנייתם על ידי מדינת “קטר” אשר השקיעה בה משאבים רבים ומיקמה אותה בדירוג גבוה ביותר. הקבוצה נוסדה בשנת 1904 ואצטדיון הבית שלה הוא “פארק דה פראנס” , מכיל כ-48,000 מושבים וממוקם ברובע ה-16 בפריז.
רוצים להתייעץ עם מומחי חופשות הספורט שלנו ולהבטיח עוד היום מקומות מנצחים באצטדיון? השאירו פרטים או צרו איתנו קשר ישירות והנציגים שלנו ישמחו לחזור אליכם עם הצעה מותאמת אישית.
כרטיסים לפריז סן ז'רמן

חבילות ספורט לפריז סן ז׳רמן

חבילות ספורט לפריז סן ז׳רמן

אין חבילות פעילות באתר, צרו איתנו קשר ומומחה מטעמנו יבנה לכם חבילה מותאמת אישית.

כרטיסים למשחקי פריז סן ז׳רמן

כרטיסים למשחקי פריז סן ז׳רמן

אין כרטיסים למשחקי הקבוצה באתר- צרו איתנו קשר על מנת שנדאג לכם לכרטיסים בהתאמה אישית.
ספורטיבי מציעה מגוון רחב של כרטיסים למשחקי כדורגל בחו''ל
רוצים לצפות מקרוב בכוכבי הכדורגל האהובים עליכם?
השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית ממומחי הספורט שלנו
יעדים מובחרים
Open chat