חבילות וכרטיסים למנצ’סטר סיטי

העיר האנגלית מנצ’סטר, מהווה יעד אטרקטיבי עבור עשרות אלפי תיירים מידי שנה, ולא בכדי. תיירים רבים מגיעים לעיר על מנת לצפות במשחקי כדורגל של אחת הקבוצות הטובות העולם, הלא היא “מנצ’סטר סיטי”.

מדוע מומלץ לבקר במנצ’סטר?

.כל שנה נערכות בה הופעות ופסטיבל מוזיקה אשר חלקם אף לוקחים חלק בקתדרלה. במנצ’סטר יש רשת רכבות רחבת ידיים, מסילת מנצ’סטר- ליברפול היא מסילת הרכבת הנוסעים הראשונה בעולם. יש בה גלריות אומנות רבות ומוזיאונים חשובים כמו “מוזיאון ההיסטוריה של העם הבריטי” ו”מוזיאון המדע והתעשייה”. מבחינה אדריכלית ניתן לראות בה אוסף אקלקטי של סגנונות, שילוב בין מבנים מודרניים לעתיקים. יש בה גם שלל בתי אוכל ומקומות רבים לשופינג מפנק ואיכותי כמו מדרחוב מרקט וקניון ארנדייל. כדורגל במנצ’סטר כמובן גולת הכותרת בעיר היא הכדורגל, אשר הוא שם דבר בתרבות של הממלכה המאוחדת. בעיר משחקים 2 מועדוני הפאר האנגלים מנצ’סטר יוניטייד ומנצ’סטר סיטי. מעודונים אלה מושכיהם אליהם אוהדים מהעולם כולו.

כרטיסים לכדורגל במנצ׳סטר

הזמינו עוד היום חבילות ספורט למנצ’סטר סיטי שכוללות כרטיסי טיסה לאנגליה, מלונות מפנקים וכרטיסים למשחקים. לחילופין, ניתן לרכוש בנפרד כרטיסים בלבד לכל אחד מן המשחקים.

חבילות ספורט למנצ׳סטר סיטי

חבילות ספורט למנצ׳סטר סיטי

אין חבילות פעילות באתר, צרו איתנו קשר ומומחה מטעמנו יבנה לכם חבילה מותאמת אישית.

כרטיסים למשחקי מנצ׳סטר סיטי

כרטיסים למשחקי מנצ׳סטר סיטי

אין כרטיסים למשחקי הקבוצה באתר- צרו איתנו קשר על מנת שנדאג לכם לכרטיסים בהתאמה אישית.
ספורטיבי מציעה מגוון רחב של כרטיסים למשחקי כדורגל בחו''ל
רוצים לצפות מקרוב בכוכבי הכדורגל האהובים עליכם?
השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית ממומחי הספורט שלנו
יעדים מובחרים
עוד על מנצ’סטר
Open chat